«Жастар және қазіргі замаңғы әлемдік мәселелер» тақырыбындағы студенттер, магистранттар, докторанттар мен жас ғалымдардың республикалық ғылыми-практикалық конференция

[Дата публикации: 26.03.2015, 10:35:43, жариялауды: Әкімшілік]

Қарағанды «Болашақ» университеті 2015 жылы сәуір айының 24-ші жұлдызында өтетін «Жастар және қазіргі замаңғы әлемдік мәселелер» тақырыбындағы  студенттер, магистранттар, докторанттар мен жас ғалымдардың республикалық  ғылыми-практикалық конференция жұмысына  қатысуға шақырады.

Конференция аясында төмендегі секциялар жұмыс жасайды:

• Жеке тұлғалардың, мемлекет пен қоғамның мүдделерін құқықтық қорғау (upp_2009@mail.ru)
  • Жеке құқықтың өзекті мәселелері (LTD78@yandex.ru)
  • Жаһандану жағдайындағы отандық экономиканың бәсекелестік әрекетін арттыру (em_konf3@mail.ru)
  • Мемлекеттің қаржы жүйесіндегі өзекті мәселелерді жетілдіру (nazguldariko@mail.ru, baitas.a@mail.ru )
  • Қазіргі қоғамдағы жаңа ақпараттандыру технологиялары (shiko1984@mail.ru)
  • Қазіргі замандағы білімнің психологиялық-педагогикалық рөлі (aneliskazhimova@mail.ru, 24.07.84@mail.ru)
  • Қазақ филологиясы ғылымының дамуындағы жаңа бағыттар (janbolat_b_m@mail.ru)
  •  Тіл – мәдениетаралық коммуникациялардың негізі (saltanat83@mail.ru)
  •  Қоғамдық өмірдегі әлеуметтік-гуманитарлық ғылымның рөлі (ginkelt@mail.ru)
  •  Қазіргі даму кезеңіндегі медициналық және химико-фармацевтикалық ғылымдардың мәселелері (margarita.ishmur@mail.ru)

Конференция жұмысы қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде жүргізіледі.

Инф.письмо (doc)