5В050600 “Экономика” мамандығы бойынша аймақтық студенттік пәндік олимпиадасы

[Дата публикации: 17.03.2015, 09:53:02, жариялауды: Әкімшілік]

С.Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік университеті 5В050600 “Экономика” мамандығы бойынша 2015 жылдың 17 сәуірінде аймақтық студенттік пәндік олимпиадасының өткізілетіндігі туралы хабарлайды.

1. Олимпиадаға жоғары оқу орындарының 5В050600 “Экономика” мамандығы бойынша білім алып жатқан студенттерге қатысуға рұқсат етіледі;

2. Студенттер олимпиада іс-шараларына командалық құраммен қатысады;

3.Олимпиада барсында қатысушыларға келесі талаптар қойылады:

-команда құрамындағы қатысушылардың межелі саны 3 адамнан аспауы керек.

-Олимпиадаға қатысуға кез-келген оқу бөлімінің 2-4 курс студенттеріне рұқсат етіледі.

4. Үміткерлерді ұсыну құқығы олар білім алатын ЖОО немесе факультеттің Ғылыми Кеңестеріне беріледі.

Бірінші кезеңі (сырттай) командалардың ғылыми жобаларының нәтижелері бойынша олимпиада қатысушыларын іріктеу жүргізіледі;

Олимпиаданың екінші кезеңі жеңімпаздар мен жүлдегерлерді анықтау мақсатында 2014 жылдың 17 сәуірінде С.Аманжолов атындағы ШҚМУ-да командалардың бекітілген конкурстық тапсырмалар бойынша іштей қатысуы түрінде өткізіледі.

Құжаттар 2015 жылдың 10 сәуіріне дейін кешіктірмей мына мекенжайға жіберілуі тиіс: Өскемен қ., Крылов көшесі, 72, 410 каб., е- mail: kaf_men_market@vkgu.kz.

Ереже

17.03.2015, 09:53:02, Әкімшілік Тараулар: Объявления, Студентам