Приглашение к публикации

[Дата публикации: 03.03.2015, 10:01:35, жариялауды: Әкімшілік]

«Тұран-Астана» университетінің «Білім. Ғылым. Қоғам» журналының редакциялық алқасы ЖОО-лардың оқытушыларын өздерінің ғылыми зерттеулері нәтижелерін бастыруға шакырады.

Журналдың тақырыптық бағыты:

Құқықтану

Филология, психология және педагогика

Ақпараттық жүйелер

Дизайн және туризм

Мақалалар қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде қабылдайды.

Мақалаларды рәсімдеу тәртібі.

Мақала мәтіні 6-дан  10 бетке дейін Microsoft Word редакторында Times New Roman, 14 шрифтімен, әр жол аралығы-1, А4 форматы, жол жиегі: сол жағы – 3 см, жоғары жағы, оң жағы, төменгі жағынан – 2 см. Жолдың ортасында бас әріптермен баяндаманың тақырыбы, бір жолдан кейін автордың аты-жөні, жұмыс орны, ғылыми дәрежесі мен атағы жазылады. Мәтінге қосымша формула, сурет, кесте беруге болады. Пайдаланылған деректер сілтемесі тік жақшада беріледі. Мақаланың соңында толық библиографиялық тізім беріледі. Негізгі мәтін бір жолдан кейін басталады. Мақалалар төменде көрсетілген электрондық мекен-жайға электронды түрде ұсынылады.

Конференция материалдарының жинағы тура көшіру әдісімен терілетіндіктен, Сіздің назарыңызды мақала-баяндаманың жоғарыда көрсетілген талаптарының толық сақталуына және мұқият редакцияланған күйде ұсыну керектігін есіңізге саламыз.

Көрсетілген уақыттан кеш ұсынылған немесе талапқа сай рәсімделмеген материалдар қарастырылмайды және кейін қайтарылмайды.

Мақалаларды өткізу мерзімі: 2015 жылдың наурыз айының 10 дейін.

Мақала ақысы: 1 парағы – 1000 тенге.

Мекен-жайы және байланыс телефондары:

Астана қ. «Тұран-Астана» университеті, 010000, Ы.Дүкенұлы көшесі, 29,

тел. 8(7172) 39-81-18, 39-69-28