Білім берудегі инновациялар: жоғары мектептің ғылыми-әдістемелік әлеуетінің дамуы» атты Республикалық ғылыми-әдістемелік конференциясы

[Дата публикации: 08.02.2015, 21:38:18, жариялауды: Әкімшілік]

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
ХАЛЫҚАРАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ КОРПОРАЦИЯСЫ
ҚАЗАҚ-АМЕРИКА УНИВЕРСИТЕТІ

Сіздерді 2015 ж. 26 ақпан айында өтетін

«Білім берудегі инновациялар: жоғары мектептің ғылыми-әдістемелік әлеуетінің дамуы»
атты Республикалық ғылыми-әдістемелік конференциясына шақырады

Конференция жұмысы келесі секциялар бойынша өтеді:
1. «Уақыт талабына сай әдістемелік және оқу құралдарын жаңадан жабдықтауда академиялық әдебиеттердің таңдалуы».
2. «Халықаралық білім беру кеңістігіне кіру үрдісіндегі дәстүрлер және инновациялар. Болондық үрдіс».
3. «Қазіргі оқытушының қызметіндегі hardware және software меңгеруі».

Өтетін орны және уақыты:
2015 ж. 26 ақпан, сағат 13.00. Алматы қ., Рысқұлбеков к. 28, (Мұстафин к. қиылысы), Халықаралық Білім Біру Корпорациясы, Ғылыми кеңес залы.

information letter of KAU 26.02.15 г