«Жастар шығармашылығы – Қазақстанның инновациялық дамуына» студенттерің, магистранттардың және жас ғалымдардың ХV Халықаралық ғылыми-техникалық конференциясы

[Дата публикации: 03.12.2014, 12:47:35, жариялауды: Әкімшілік]

2015 ж. 9-10 сәуір аралығында Д.Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан мемлекеттік техникалық университеті  «Жастар шығармашылығы – Қазақстанның инновациялық дамуына» студенттерің, магистранттардың және жас ғалымдардың  ХV Халықаралық ғылыми-техникалық конференциясына шақырады.

Конференцияда қарастырылатын бағдарламалар: пленарлық отырыс (конференцияның ашылуы, негізгі баяндама), секциялық (конференцияға қатысушылардың қатысуы) және  қортынды отырыс.

Конференция жұмысы келесі секциялар бойынша жүргізіледі:

1.      Құрылыс және архитектура инновациясы ;
  2.      Экономиканы басқару мәселелері қоғамның инновациялық дамуы;
  3.      Тау кең-металлургиялық саласыныңкөкейкесті  мәселелері;
  4.       Білім,ғылым және техникада, информамациялық-комуникациялық технологиялар(ИКТ);
  5.       Энергетика және энергия үнемдеу;
  6.      Машина жасау,транспорт  және материал тану саласында инновациялық дамуы;
  7.      әлеуметтiк-гуманитарлық ғылыми рөлі және шет тілдерінде инновациялық процестерді дамыту;
  8.      Әскери ғылым және дене шынықтыру

Конференция шеңберінде «2015- инновация» – байқауының бірінші айналым қорытындысы жарияланылады.

ИНФОРМ.ПИСЬМО 2015 каз

03.12.2014, 12:47:35, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Халықаралық