«ЖАҢА ЗАМАНҒА – ОЗЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР» атты оқушылар, студенттер, магистранттар мен оқытушылардың ХII Республикалық ғылыми практикалық конференциясы

[Дата публикации: 03.11.2014, 21:09:51, жариялауды: Әкімшілік]

Қазақ технология және бизнес университеті Сіздерді  «ЖАҢА ЗАМАНҒА – ОЗЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР» атты оқушылар (9-11 сыныптар аралығында), студенттер, магистранттар мен оқытушылардың  ХII  Республикалық  ғылыми практикалық конференциясына қатысуға шақырады.

Өткізу орны:  Астана қ-сы, Республика даңғ.,  54/2.

Өткізу уақыты:  20-21 қарашасында 2014 ж.

Өткізу уақыты: тіркеу сағат 09:00 басталады

Конференцияның мақсаты: Қазақстан жастарының ғылыми инновациялық

ой-өрісін дамыту.

КОНФЕРЕНЦИЯНЫҢ НЕГІЗГІ ЖҰМЫС БАҒЫТТАРЫ:

1. Биология, химия және химиялық технологиялар
  2. Жаратылыстану-ғылыми пәндері
  3. Лингвистика
  4. Қаржы-экономикалық ғылым салаларының мәселелері
  5. Әлеуметтік-гуманитарлық пәндер
  6. Технология және дизайн

КОНФЕРЕНЦИЯ ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ БОЙЫНША БАЯНДАМАЛАР  ЖИНАҒЫ БАСЫЛЫП ШЫҒАРЫЛАДЫ

БАЯНДАМА МӘТІНІНЕ ҚОЙЫЛАТЫН ТАЛАПТАР:

Баяндама мәтіні қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде баспа түрінде қабылданады.

1. Баяндаманың көлемі 3 беттен аспауы тиіс.

1. Сол – 3 см, оң – 1,5 см, жоғарғы және төменгі шегі – 2 см, қатараралық интервал -1 см.
  2. Шрифт: Times New Roman,  KZ Times New Roman, кегль – 14.
  3. Материал төмендегідей тәртіппен орналасады: бас әріптермен баяндама тақырыбы (қою әріппен), бір жол төмен – автордың аты-жөні және тегі, бір жол төмен – мекеме, қала және ел атауы беріледі.
  4. Курсивпен (докладтың қысқа мазмұнын 3 жолда мазмұндаңыз және 2 тілге аударыңыз)- орыс тіліндегі баяндамалар үшін түйін және summary, қазақ тіліндегі баяндамалар үшін резюме және summary, ағылшын тіліндегібаяндамалар үшін түйін  және  резюме келтіріледі.
  5. Жаңа жолдан баяндаманың негізгі мәтіні басылады.
  6. Баяндама соңында әдебиеттер тізімі беріледі. Сілтеме «тік жақшаға» алынады, мысалы  [7].
  7. Кестелер мен графикалар мәтін ішінде орналасады (сканерленген суреттер қабылданбайды)

Баяндама мәтінің баспа түріндегі, электрондық нұсқалары (тіркелген үлгі бойынша) және ұйымдастыру жарнасы (конференция жинағы үшін 3000 тенге) төленгені туралы түбіртектің көшірмесі электрондық поштамен немесе көрсетілген адрес бойынша 2014 ж. 7 қарашаға дейін қабылданады.

Көрсетілген мерзімнен кейін берілген немесе жоғарыда аталған талаптарға жауап бермейтін материалдар қаралмайды және кері қайтарылмайды !!!

Сіздің текстіңіз түпнұсқа болып табылады және редакциялауға жатпайды !!!

ЖОҒАРЫДА АТАЛҒАН ТАЛАПТАРҒА ЖАУАП БЕРМЕЙТІН БАЯНДАМАЛАР КОНФЕРЕНЦИЯ ЖИНАҒЫНДЫ ЖАРИЯЛАНБАЙДЫ !!!

Өтініш үлгісі:

1 Баяндамашының тегі, аты-жөні (толығымен)
2 Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы, курс, сыныбы
3 Оқу орнының атауы
4 Байланыс телефоны, факс (халықаралық байланыс кодымен), электронды пошта
5 Секцияның атауы
6 Баяндаманың тақырыбы
7 Керекті техникалық құралдар (докладты қорғау үшін)

БІЗДІҢ РЕКВИЗИТТЕР:

АО “Қазақ технология және бизнес университеті”

РНН 620300224737

ИИН (БИН) 030240001575