Ғылым Аптасы өтетіні туралы

[Дата публикации: 19.11.2014, 22:13:22, жариялауды: Әкімшілік]

2014 жылдың 24-28 қараша аралығында Назарбаев Университетінде екінші Ғылым Аптасы өтетіні туралы хабарлаймыз.

Конференцияның ресми сайтынан шараның программасымен таныса аласыз researchweek.nu.edu.kz  Сіздердің ыңғайлығыңыз үшін екі түрлі тіркелу формасы қарастырылған. Біреуі Research Week-2014 конференциясының қонақтарына арналған болса, екіншісі Fischer Scientific компаниясының ұйымдастырған арнайы семинарлар сериясына тіркелу болып табылады.
Research Week-2014 конференциясы мен Fischer Scientific компаниясының семинарларына қатысу тегін, бірақ та тіркелу міндетті.
Шараның ресми тілі – ағылшын.

19.11.2014, 22:13:22, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Халықаралық