[Дата публикации: 13.11.2014, 20:46:08, жариялауды: Әкімшілік]

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ

СЕМЕЙ ҚАЛАСЫНЫҢ ҚАЗАҚСТАН ИННОВАЦИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

Қазақстан инновациялық университеті Сіздерді 2014 жылдың 26 қарашасында ҚИУ-де өтетін

«Рецессия жағдайыңда аймақтардың әлеуметтік-экономикалық дамуы: жоғары оқу орнының ролі мен маңыздылығы» атты халқаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясына қатысуға шақырады.

Конференция мақсаты: аумақтардың көкейкесті мәселерін шешудегі инновациялық бағыттардың тиімділігін арттыру, кәзіргі кезеңдегі әлеуметтік-экономикалық дамудың приоритетті бағыттарын анықтау.

Конференция шеңберінде мынадай секциялар жұмысы жоспарлануда:

1-ші секция. Психология-педагогикалық ғалымдар дамуының казіргі ғылыми теңденциялары: теориясы және тәжірибесі;

2-ші секция. Казіргі кезеңдегі білім беру саласында кездесетін мәселелерді шешудегі дүниетанымдық көзқарастар;

3-ші секция. Экономика, есеп және туризмді модернизациялаудың аймақтық проблемалары: ғылым мен тәжірибенің байланысы;

4-ші секция. Қаржы-несие жүйесін модернизациялау:теория және практика;

5-ші секция. Аймақтың дамуындағы ақпараттық технологияларының ролі: жағдайы және даму перспективасы

6-шы секция. «Әлеуметтік әлсіз халыққа құқықтық қызмет көрсетудегі жоғары оқу орындарының ролі мен маңызы».

БАЯНДАМАНЫ РӘСІМДЕУ ТӘРТІБІ

Баяндама мәтіні ( А4 форматта 5-7 беттен аспауы тиіс) Word 6,0 (7,0) редакторында, Times New Roman, Kz Times New Roman шрифтімен (аралық интервал – 1, шрифт мөлшері -14, барлық жиектері – 25 мм) жолдардың ені теңестіріліп терілуі қажет. Азат жол стандартқа сай (1,27 см) болуы тиіс.

Сілтемелер мақаланың соңында беріледі.

Беттің бірінші жолының ортасына майлы шрифтті бас әріптермен баяндаманың атауы көрсетіледі. Келесі жолда автордың аты-жөні, ұйым атауы. Негізгі мәтін бір жолдан кейін басталады.

Баяндамаларды мына электронды поштаға жібере аласыздар: E-mail: KIUDOT@yandex.ru, rahat_aim@mail.ru немесе Байсеитова к.5 мекен-жайы бойынша.

Баяндамаларды және тіркеу түрін жіберу мерзімі – 2014 жылдың 15-шы қарашаға дейін.

Ұйымдастыру комитеті басылым материалдарын конференцияға дейін жариялауды жоспарлауда.Төлемақы 2500 теңгені құрайды. Төлегендігін растайтын түбіртек баяндама және «Рецессия жағдайыңда аумақтардың әлеуметтік-экономикалық дамуы: жоо ролі мен маңыздылығы» белгісімен бірге жіберіледі. Конференция жинағын жеткізу үшін пошталық шығындары жеке төленеді. Пошталық шығындар құны 1000 теңге.

Сіз төлемақыны өзіңізге кез- келген ыңғайлы әдіспен төлей аласыз:

1) мына мекен-жай бойынша: Семей қаласы, Байсеитов көшесі, 5 Қазақстан инновациялық

университеті, 300 каб., жұмыс күндері сағат 9.00-16.45 дейін.

2) немесе төлемақыны сіз ҚИУ-нің келесі банктік реквизиттері арқылы төлей аласыз:

Алушы: «Қазақстан инновациялық университеті» мекемесі

ИИК: KZ 988560000006060826

Заңды мекен-жайы: Семей қ., Байсеитов к. 5

Банк: Семей қ., Ленин көшесі 22, «Банк Центр Кредит» АҚ филиал

БИК: KCJB KZ KX

ЮИН: 130 540 005 331

Кбе: 17

Ұйымдастыру комитетінің мекен-жайы

0714000, Қазақстан Республикасы, Семей қаласы, Байсеитов көшесі, 5 Қазақстан инновациялық университеті, 300 каб

Тел.факс.: 8 (722-2) 56-58-13; 56-22-53

Конференцияны ұйымдастырушылар:

«Қаржы» кафедрасының меңгерушісі, доктор PhD Аимкулов Рахат Ашкенұлы тел.8 (7222) 56-22-53, 87015824463, rahat_aim@mail.ru

Апишева Салтанат Мырзагалиевна, «Қаржы» кафедрасының аға оқытушысы, 8(7222) 562253. 87028525752, 300 к.

13.11.2014, 20:46:08, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Халықаралық