2013 жылғы Республикалық конференциялар

[Дата публикации: 02.02.2013, 00:29:14, жариялауды: Әкімшілік]

Ақпараттық хат

Конференция атауы: Республикалық ғылыми-техникалық және ғылыми-әдістемелік семинар: «ТКШ қайта құру аумағындағы инновационды технологиялар және осы сала үшін мамандарды дайындау»

Өткізілетін орны: Қ.И. Сатбаев атындағы ҚазҰТУ, Т.К. Басенов атын. «Инженерлік жүйелер және желістер» кафедрасы, Алматы қ. Сатбаев көш., 22

Ақпараттық хат

Конференция атауы: Республикалық ғылыми-практикалық конференция «Профессор А. Ержанов және жоғары мектептегі тарихи ғылымдар»

Өткізілетін орын: Қ.И. Сатбаев атындағы ҚазҰТУ, Базалық білім институты, Қоғамдық пәндер кафедрасы, 2013 жыл 19 сәуір.,

Алматы қ. Сатбаев көш., 22

diribo@ntu.kz, Kafedra-od@mail.ru

Бегалинова Калимаш Капсамарқызы,

т.2577095

Досалы Салкынбек Исаханұлы,

257-75-75, 72-82

Ақпараттық хат

Конференция атауы: Республикалық ғылыми-практикалық конференция «Қазақстандық патриотизм: мәні, мазмұны»

Өткізілетін орын: Қ.И. Сатбаев атындағы ҚазҰТУ, Әлеуметтік және тәрбие ісі жөніндегі департамент, Қоғамдық пәндер кафедрасы, «Философиялық тәрбие мәселелері, дінтану және экстремизмге қарсы тұру» ғылыми орталығы, 2013 жыл 25 қазан.

Алматы қ. Сатбаев көш., 22, мұнай корпусы, конференц – зал

Бегалинова Калимаш Капсамарқызы,