2013 жыл аймақтық конференциялар

[Дата публикации: 01.02.2013, 23:31:59, жариялауды: Әкімшілік]

Ақпараттық хат

Конференция атауы: аймақтық ғылыми-практикалық конференция «ЖҮЙЕДЕГІ ӨЗАРА ӘРЕКЕТ ҮЙЛЕСТІГІ «МЕКТЕП-КОЛЛЕДЖ-ЖОО»: ТЕХНОЛОГИЯ ЖӘНЕ БОЛАШАҚ».

Өтетін орны: Қазақстан Республикасы, Өскемен қ., Бажов көш., 68, Бас  корпус КАСУ, 101 бөлме. Тел. 8 (7232) 523-070, 8 (7232) 23-12-55, fax 8 (7232) 29-72-08, e-mail: tanya_levina@mail.ru

Өтетін уақыты: 2013 жыл наурыз.

Бағыты:

1. ЖОО дейінгі дайындық мәселелері.

2. Дамудың кәзіргі кезеңіндегі психологиялық-педагогикалық аспектілері.

3. Мамандардың тілді білу дайындығы.

4. Оқыту үрдісіндегің электронды технологиялар.

Конференцияның жұмысы  қазақ, орыс тілдерінде жүргізіледі.

Мақааларды тапсыру мерзімі: баяндама жасауға өтініш және тезистер 2013 жылдың 10 ақпанына дейін қабылданады. Барлық материалдар тек ғана электронды түрде қабылданады. Басқа форматтағы материалдар қабылданбайды. Электронды берілген материалдарға қатысты наразылық қарастырылмайды, белгіленген мерзімнен кейін жіберілген материалдар қабылданбайды және қарастырылмайды. Материалдарды қабылдамауға қарсы наразылық қарастырылмайды.

Конференцияға қатысуға арналған ұйымдастыру жарнамасы (жинақтың баспада басылуына арналған) – 1200 теңге.

Ақпараттық хат

Конференция атауы:  III халықаралық ғылыми-практикалық конференция «Әлеуметтік-экономикалық даму және өмір сүру сапасы: тарих және кәзіргі уақыт»

Өтетін уақыты: Конференция 2013 жылы 15-16 наурызда өтеді. Конференцияны өткізу түрі – сырттай. Материалдар жинағына ISBN индексі беріледі.

Ұйымдастырушылары: Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университеті, «Социосфера», ғылыми-баспа орталығы, Пенза мемлекеттік технологиялық академиясы.

01.02.2013, 23:31:59, Әкімшілік Тараулар: Конференции, Региональные