ҚМИУ-де «Қазақстанның рухани қасиетті мәдени – географиялық белдеуі» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді

[Дата публикации: 29.10.2019, 16:40:03, жариялауды: Әкімшілік]

«Рухани жаңғыру»  бағдарламасының «Қазақстанның рухани қасиетті құндылықтары» арнайы жобасын жүзеге асыру, тарихи ескерткіштер мен қасиетті орындарды насихаттау, сондай-ақ рухани құндылықтарды нығайту шеңберінде 2019 жылы 29 қазанда Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінде АжБ-17с, АжБ-16к, ЭЭ-17с, ЭЭ-17с, ЭЭ-16 топтары студенттерінің белсенді қатысуымен «Электроэнергетика, Автоматтандыру және есептеу техникасыә кафедрасының оқытушылары Спичак Екатерина Владимировна мен Сиверская Татьяна Ивановна әҚазақстанның рухани қасиетті мәдени-географиялық белдігі» тақырыбында дөңгелек үстел өткізді.

Іс-шараның мақсаты: студенттерді «Қазақстанның рухани қасиетті жерлері» немесе «Қазақстанның киелі географиясы» жобасымен таныстыру арқылы рухани-адамгершілік тәрбие беру, патриотизмге, туған өлкесіне деген мақтаныш сезімін тәрбиелеу болып табылады.

Дөңгелек үстел барысында АжБ-17с тобының студенті Евгения Тонышев «Қазақстанның рухани қасиетті мәдени-географиялық белдеуі» тақырыбында баяндама жасады, презентация материалымен бірге «Қарағанды облысының топ-5 қасиетті орны» және «Қазақстанның киелі орындары» туралы бейнероликтер қаралды.

Кездесу іс-шараны қорытындылаумен аяқталды, онда студенттер Қазақстанның мәдени – географиялық белдеу-бұл символдық қорғау және ғасырлар бойы бізді алып келе жатқан мақтаныш көзі екенін атап өтті.

29.10.2019, 16:40:03, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар