«Болашақ мамандықты таңдау»

[Дата публикации: 01.03.2019, 09:39:39, жариялауды: Әкімшілік]

Мамандық таңдау – бұл өте маңызды және жауапты процесс, сондай-ақ өмірдің таңдауы.

2019 жылдың 27 ақпанында Қарағанды мемлекеттік индустриялық университетінің қызметкерлері болашақ мамандығын  таңдау аясында Осакаровка кенті мектептерінің түлектерімен кездесу өткізді. Университеттің профессорлық-оқытушылық құрамы Г.А. Шаяхметова, С.А. Смайлов, А.К. Жүнісова тулектерді университеттің, ҚМИУ колледждің мамандықтарымен таныстырды және барлық үміткерлердің сұрақтарына толық түсініктеме берді.

Бұл кездесулер мектеп бітірушілеріне болащақ мамандықты тандауға, нақты мамандықтың мүмкіндіктерін білу және студенттік өмірдің атмосферасына ену.

Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті барлық ниет білдірушілер үшін ашық және сапалы және сұранысқа ие білім алуды ұсынады.

01.03.2019, 09:39:39, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар