ҚМИУ-де Жайдарман КВН командаларының Университеттік турнирі өтті

[Дата публикации: 01.03.2019, 12:36:54, жариялауды: Әкімшілік]

27 ақпан күні мәжіліс залында “Ерекше”, “Өзіміз білеміз”, “Шапалақ”, “Есте сақта” және “Еркін құрама” командаларының балалары көңілді және қызықты өтті. Барлық командалар КВН-ға жаңадан келген, бірақ олар өте қызықты ойын көрсетті. Студенттік өмір, оқу және бос уақыт туралы қызықты әзілдер айтты.

Жайдарман Жастар жылын өткізу бойынша іс-шаралар жоспары аясында өтті. КВН жастар арасында шығармашылық әлеуеттің дамуына, сонымен қатар студенттер арасында мәдени байланыс орнатуға ықпал етеді.

Қазылар алқасы құрамына тәжірибелі Квнщиктер Сманов Мұрат Абдурасулович, Арстанулы Елдос, Салпенова М. М. – тәрбие жұмысы және жастар саясаты департаментінің директоры, Шаяхметова Г. А. – “Металлургия және машина жасау” факультеті деканының орынбасары, ұзақ таластар мен жарыссөздерден кейін турнирдің үздік командаларын атады.

Бас жүлдені “Еркін құрама” командасы жеңіп алды, бірінші орынды “Шапалақ” командасы иеленді, екінші орынды “Есте сақта” құрама командасына берді және үшінші орынды “Ерекше” және “біз білеміз”командалары бөлісті.

Бұл лигадағы алғашқы ойын, бірақ бір айдан кейін екінші турнир күтіп тұр!

Біздің көңілді және тапқырлығымызды құттықтаймыз!

01.03.2019, 12:36:54, Әкімшілік Тараулар: Жаңалықтар